Zarządzanie najmem

Proponujemy usługę zarządzania najmem, która od lat z powodzeniem funkcjonuje na rynkach zachodnich. Przejmujemy od właścicieli całość obowiązków związanych z obsługą ich najmu. Zajmujemy się mieszkaniami, domami oraz lokalami użytkowymi.

Nie ważne czy posiadasz jedną nieruchomość czy posiadasz portfel -nastu nieruchomości.Jesteśmy dla Ciebie!

1. Przygotowania

Na początek spotkanie, na którym przede wszystkim poznajemy przedmiot najmu. Doradzamy wtedy naszym klientom jak przygotować go do wynajmu. Określamy czy konieczne jest odświeżenie, doposażenie lub może usunięcie części mebli.

Następnie przeprowadzamy drobiazgową inwentaryzację, robimy obmiary, rzuty, przygotowujemy opis nieruchomości do ogłoszeń, robimy zdjęcia.

Na koniec kontaktujemy się z dostawcami mediów i administracją, aby przygotować się do rozliczania

2. Poszukiwanie

Czas na wprowadzenie oferty do systemu CMR, który pozwoli na publikację ogłoszenia w sieci. W tym zakresie współpracujemy z wszystkimi firmami zajmującymi się pośrednictwem. To znacznie skraca czas poszukiwania klienta.

Każdego potencjalnego najemcę, poddajemy weryfikacji, gdyż zależy nam na tym, by Twoja nieruchomość nie trafiła w ręce nieodpowiednich osób.

3. Nadzorowanie 

Monitorujemy płatności dokonywane przez najemców przez cały okres umowy najmu. Jeśli najemca nie płaci, błyskawicznie reagujemy. Działanie według naszych procedur zapewnia szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu.

Dokonujemy wszystkich płatności za media oraz opłaty administracyjne oraz regularnie sprawdzamy stan nieruchomości w czasie trwania umowy najmu.

4. Jesteśmy do dyspozycji

Ponieważ to Ty masz spać spokojnie Najemcy kontaktują się wyłącznie z nami i nie niepokoją Cię wieczorami, w nocy  lub w czasie urlopu.

5. Sprzątanie, naprawy i remonty

Reagujemy w trybie 24/7 na nagłe awarie w lokalach i koordynujemy ich usunięcie.

Zajmujemy się organizacją sprzątania powierzonych obiektów, zarówno bieżącego jak i gruntownego po zdaniu lokalu przez najemcę.

Organizujemy remonty i doposażenie lokali naszych Klientów.

Chcesz wiedzieć więcej? Interesuje Cię koszt - zadzwoń, umów się na spotkanie. Z wielką przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę!

 

 

 


Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.