O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się między innymi pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Dzięki posiadanej wiedzy i prawie 20-letniemu doświadczeniu w branży możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług i dać gwarancję bezpieczeństwa przy obsłudze transakcji.

Organizujemy cały proces obsługi transakcji począwszy od wyszukania oferty, poprzez jej promocję, skojarzenie z oczekiwaniami i wymaganiami klientów poszukujących, przygotowanie wszystkich dokumentów niezbędnych podczas sprzedaży, zorganizowanie procesu sprzedaży związanego z zawarciem umowy notarialnej, aż do momentu wydania i przekazania kluczy nowemu właścicielowi oraz załatwienia wszystkich formalności u dostawców mediów. 

Podejmując współpracę z nami mogą Państwo liczyć na kompletną, ale i elastyczną obsługę. Nie działamy według utartych schematów i szablonów. Zakres usługi i jej cena zawsze jest dostosowywana do potrzeb, oczekiwań i możliwości klienta.

Uzupełnieniem naszej oferty, dla Państwa wygody i komfortu, są dodatkowe usługi jakie świadczymy w zakresie obsługi nieruchomości. Szczegóły znajdziecie Państwo w poszczególnych zakładkach.

Zapraszamy!

 


Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.